Price
Purchase Qty. Reference FOB Price
Sepcifications
  • Protection Function Overvoltage Protection
  • Transport Package Paper Carton/ Wooden Box
  • Specification Mounting Dimension 113x113mm
  • Trademark GE YUE
  • Origin Zhejiang, China
  • After-Sales Service 24 Hours Online Manual Service
  • Warranty 12 Months
  • Rated Voltage AC220V/AC380V
  • Number of Output Channels 12 Loops
Product Description
Learn More
Controller Comparison
Transaction Info
Min Order 50 Pieces 1 Piece 1 Piece 1 Piece 1 Piece
Payment Terms LC, T/T, PayPal, Small-amount payment LC, T/T LC, T/T LC, T/T LC, T/T
Quality Control
Trade Capacity
Annual Export Revenue - - - - -
Business Model - ODM, OEM ODM, OEM ODM, OEM ODM, OEM
Average Lead Time Peak Season Lead Time: one month
Off Season Lead Time: within 15 workdays
Peak Season Lead Time: one month
Product Attributes
Specification
Warranty: 12 Months;
Rated Voltage: AC220V/AC380V;
Protection Function: Overload Protection;
Selling Units: Single Item;
Frequency: 50/60Hz;
Display: LED;
Steps: 4-16;
Matching Switch: Cj19 Contactor;
Opening Hole Size: 113*113;
Rated Voltage: 380V;
Panel Size: 122*122mm;
Rated Working Voltage: 380V±10%,50Hz;
Working Method: Continuous;
External Size: 122*122*52mm;
Depth: 44mm;
Selling Units: Single Item;
Frequency: 50Hz±5%;
Display: LED;
Steps: 1-16;
Opening Hole Size: 138*138mm;
Depth: 53mm;
Dimension: 147*147*64;
Rated Voltage: AC 380±10%;
Working Method: Continuous;
Rated Current: AC 0~5A;
Capacity: Dynamic State Output of Each Branch DC12vx50mA;
Frequency: 50/60Hz;
Steps: 4-16;
Opening Hole Size: 113*113;
Rated Voltage: 380V;
Panel Size: 122*122mm;
External Size: 122*122*52mm;
Depth: 44mm;
Display: LCD;
Steps: 12/24;
Rated Voltage: 380V;
Panel Size: 144*144mm;
Rated Working Voltage: 220V*3;